| Szerokość cięcia | bez limitu |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| LCD | z pojemnością licznika części |
| Długość cięcia | 460 mm |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| MOQ | 1 SET |
| System | Pchnięcie ręką |
| Prędkość cięcia | Podręcznik |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał PCB | FR4, MCPCB |
| Precyzja cięcia | 0,01 mm |
| Obszar roboczy | 320*320mm, można dostosować |
| Wrzeciono | Poranna gwiazda |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Masę (kg) | 55 |
| Min. min. Order Zamówienie | 1 |
| Nazwa produktu | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Warunki | Nowy |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650 * 450 mm (można wykonać na zamówienie) |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Materiał PCB | FPC,FR4 |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 350 * 350 mm (maks.) |
| Wrzeciono | KAVO |
| Rozmiar | 1000*1200*1533mm |
| Waga | 1900kg |
| kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4–6 mm |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Rozmiar PCB | 350 * 350 mm (maks.) |
| waga | 1900 kg |
| Ciężar maszyny | 650 kg |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,6-3,0 mm |
| moc | 220/110 V. |
| Materiał PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Wrzeciono | KAVO |
| Napięcie | Prąd przemienny 220 V ± 10% 50 Hz |
|---|---|
| Wrzeciono | KAVO |
| Moc (W) | 4,2 kW |
| Prędkość routingu | 2 s za punkt |
| Rozmiar PCB | 450 * 450 mm (można dostosować) |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4-6mm |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Rozmiar PCB | 350*350mm (maks.) |
| Wrzeciono | KAWO |