| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0~400 |
| Grubość cięcia (mm) | 1,0 ~ 3,5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie | 110/220 V |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Wysokość komponentów | 70mm |
| Tolerancja cięcia | ±0,1 mm |
| Ostrze haka | Odcinek z haczykiem |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj | Cięcie laserowe |
|---|---|
| Moc lasera | 10 W. |
| kolor | Biały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Korzyść | dostępna jest zamorska instalacja i szkolenie |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Szczegóły opakowania | skrzynia ze sklejki |
| Szczegóły dostawy | w ciągu 3 dni po potwierdzeniu płatności |
| Gwarancja | za darmo przez 1 rok |
| Zdolność do zaopatrzenia | 80 zestawów/miesiąc |
| Grubość PCB | 0,4–6 mm |
|---|---|
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Rozmiar PCB | 350 * 350 mm (maks.) |
| rozmiar | 1000 * 1200 * 1533 mm |
| waga | 1900 kg |