| Sposób na dziurkowanie | Wyroby z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Materiał do drukowania | stali szybkiej |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rozmiar opakowania maszyny | 95*85*195CM |
| Zwiększa wagę | 700 kg |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Kształt ostrzy | Ostrze okrągłe |
| Materiał | Import stali szybkotnącej z Japonii |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW (Wykonane zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Kształt ostrzy | Ostrze okrągłe |
| Materiał | Import stali szybkotnącej z Japonii |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW (Wykonane zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Operating System | Windows7 |
|---|---|
| Human-Computer Operation and Data Storage | Industrial computer |
| Laser | 10-17W |
| Material | Stainless Steel |
| Processed Product Size | 330*330mm/330*670 |
| Długość ostrza | 330 mm |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Ostrze w ruchu | Pchnięcie ręką |
| dokładność cięcia | ±0,5 mm |
| Rodzaj cięcia | V Groove |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| Akcesoria | Ostrza LT |
|---|---|
| Dokładność | ±0,03 mm |
| Kąt ostrza | Dostosowane |
| Średnica ostrza | 125 mm |
| Rodzaj desek | V Groove |
| Akcesoria | Ostrza LT |
|---|---|
| Dokładność | ±0,03 mm |
| Kąt ostrza | Dostosowane |
| Średnica ostrza | 125 mm |
| Rodzaj desek | V Groove |