| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Gęstość | 0,6-3,5 mm |
| Władza | 220 V, 4,2 kW |
| nazwisko | Router płyty obwodowej |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Kształt ostrzy | Ostrze okrągłe |
| Materiał | Import stali szybkotnącej z Japonii |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| nazwisko | Maszyna do depanelowania PCB |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| nazwisko | Ręczny depanel PCB |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Kształt ostrzy | Ostrze okrągłe |
| Materiał | Import stali szybkotnącej z Japonii |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW (Wykonane zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Kształt ostrzy | Ostrze okrągłe |
| Materiał | Import stali szybkotnącej z Japonii |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW (Wykonane zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Kształt ostrzy | Ostrze okrągłe |
| Materiał | Import stali szybkotnącej z Japonii |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW (Wykonane zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Kształt ostrzy | Ostrze okrągłe |
| Materiał | Import stali szybkotnącej z Japonii |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW (Wykonane zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Maksymalny rozmiar PCB | 600*460mm |
|---|---|
| Zasilacz | 230 VAC, 50-60 Hz, 3 kVA |
| Długość fali lasera | 355nm |
| Jakość | Wysoki stopień |
| Gwarancja | bezpłatnie przez 1 rok |