| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| nazwisko | Maszyna do sterowania PCB |
|---|---|
| Grubość PCB | 3,0 mm |
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | KAWO |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| nazwisko | Maszyna do sterowania PCB |
|---|---|
| Grubość PCB | 3,0 mm |
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | KAWO |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Rodzaj ostrza | Ostrza liniowe |
| Długość cięcia | 330 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Czas dostawy | w ciągu 5 dni roboczych |
| Nazwa | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| Długość cięcia PCB | 270 |
| Grubość cięcia | 0.3~3.5 |
| Wielkość | 570*210*400 |
| Waga | 130 |
| System | Typ automatyczny |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez 1 rok |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni od otrzymania płatności |
| nazwisko | separator PCB z nożem podającym przenośnik |
| MOQ | 1 SET |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| nazwisko | Separator PCB |
|---|---|
| Rodzaj cięcia | Podręcznik |
| Gęstość | 0,6-3,5 mm |
| Rodzaj desek | V Groove |
| Gwarancja | 1 rok |
| Długość cięcia | 460 mm |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rodzaj | Typ ręczny |