| Długość ostrza | 330 mm |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Ostrze w ruchu | Pchnięcie ręką |
| dokładność cięcia | ±0,5 mm |
| Rodzaj cięcia | V Groove |
| Nazwa produktu | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Warunki | Nowy |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650 * 450 mm (można wykonać na zamówienie) |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4–6 mm |
| Wrzeciono | KAVO |
| rozmiar | 1000 * 1200 * 1533 mm |
| waga | 1900 kg |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość depaningu | 0,6-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 460 mm (przystosować) |
| Ostrze | o szerokości nieprzekraczającej 10 mm |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| Masę (kg) | 55 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Gwarancja (rok) | 1 |
| Max pcb | 600 * 450 mm |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny | 1480 mm * 1360 mm * 1412 mm |
| waga | 1500 kg |
| Źródło laserowe | Optowave |
| Imię | Laserowy separator PCB |
| Długość fali lasera | 355nm |
|---|---|
| Precyzja pozycjonowania | ± 2 μm |
| Dokładność powtórzeń | ± 1 μm |
| Szybkość skanowania laserowego | 2500 mm / s (maks.) |
| moc | 220v 380v |
| Model | SMTfly-1M |
|---|---|
| Masę (kg) | 55 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |