| Gwarancja | 12 miesięcy bezpłatnie |
|---|---|
| Temperatura • Grubość PCB | 00,5-3,0 mm |
| Obszar cięcia | 450*350mm |
| Średnica bitów routerów | 00,8 ~ 2,0 mm |
| Zmiana bitów | Podręcznik |
| Prędkość silnika wrzeciona | 50000r / M |
|---|---|
| Załaduj i rozładuj sposób | podręcznik |
| Rozkład | ± 0,01 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obszar roboczy | 680 mm * 360 mm * 50 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Rodzaj ostrza | dwa ostrza okrągłe |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| Kompresor powietrza | 5-7 kg |
|---|---|
| Temperatura otoczenia | 20±2 °C |
| Żywotność ostrza | 6-12 miesięcy |
| Maksymalny rozmiar PCB | 330 mm |
| Tryb | Automatyczny |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4-6 mm |
| Rozmiar PCB | 350 * 350 mm (maks.) |
| Wrzeciono | KAVO |
| Rozmiar | 1000*1200*1533mm |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| System | do pracy ręczną |
| Długość cięcia | 460/700 mm |
| Rok założenia | 1999 |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Nazwać | Laserowy depanelizator PCB/ Laserowa maszyna do depanelowania |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Moc | AC220V |
| Gwarancja | 1 ROK |
| System operacyjny | Okno 7 |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Szerokość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| LCD | o pojemności licznika części |
| Długość cięcia | 460 mm |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| Szerokość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| LCD | o pojemności licznika części |
| Długość cięcia | 460 mm |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |