| nazwisko | Maszyna do sterowania PCB |
|---|---|
| Grubość PCB | 3,0 mm |
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | KAWO |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Rodzaj ostrza | Liniowy |
|---|---|
| Grubość | 0,3-3,5 mm |
| Imię | Maszyna do oddzielania PCB |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Odkurzacz | - Tak, tak. |
| Sprawdzanie bitów routingu | - Tak, tak. |
| Władza | 220 V, 4,2 kW |
| Waga | 650 kg |
| nazwisko | Maszyna do sterowania PCB |
|---|---|
| Grubość PCB | 3,0 mm |
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | KAWO |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| nazwisko | Maszyna do sterowania PCB |
|---|---|
| Grubość PCB | 3,0 mm |
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | KAWO |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Nazwa | Laserowy separator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Imię | Maszyna do cięcia laserem PCB |
|---|---|
| kolor | Dostosowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| moc | AC220 V. |
| Laser | 355nm |
| PCB | FR1, FR4, CEM |
|---|---|
| Grubość | 0,5-3,5 mm |
| moc | 220 V, 4,2 kW |
| Ciężar maszyny | 600 kg |
| Wrzeciono | KAVO |
| Kolor | biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4-6 mm |
| Materiał PCB | ZKP, FR4 |
| Rozmiar PCB | 350 * 350 mm (maks.) |
| Rozmiar | 1000*1200*1533mm |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Ostrze | o szerokości nieprzekraczającej 10 mm |
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |