| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| napięcie | 110/220 V |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni od otrzymania płatności |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| nazwisko | Ręczny depanel PCB |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Certyfikat | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | dwa kawałki okrągłych ostrzy |
| MOQ | 1 SET |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Sposób wysyłki | EXW/FOB (opcja) |
| Obszar roboczy | 330×220 |
|---|---|
| Przyczynić się (T) | 8 |
| Wielkość | 800×730×1230 |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Kształt ostrzy | Ostrze okrągłe |
| Materiał | Import stali szybkotnącej z Japonii |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW (Wykonane zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |