| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| nazwisko | Ręczny depanel PCB |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Nazwa produktu | Separator laserowy PCB/FPC |
|---|---|
| Marka | ChaungWei |
| Gęstość | ≤ 1,2 mm |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Termin płatności | t/t, paypal, karta kredytowa |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni od otrzymania płatności |
| Sposób wysyłki | FOB/EXW/CIF |
| MOQ | 1 SET |
| Napięcie wejściowe | 110/220 V |
|---|---|
| Szybkość trasowania | 200-480°C |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Wydajność topienia | 2,2 kg |
| Moc nominalna | 300 W |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 350 * 350 mm (maks.) |
| Wrzeciono | KAVO |
| rozmiar | 1000 * 1200 * 1533 mm |
| Prędkość cięcia | 1-200 mm / s |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość depaningu | 0,6-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 460 mm (przystosować) |
| Ostrze | o szerokości nieprzekraczającej 10 mm |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0~400 |
| Grubość cięcia (mm) | 1,0 ~ 3,5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Maksymalna długość | 330 mm |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| Wielkość | 620 x 270 x 320 mm |