| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| napięcie | 110V/220V |
| Wymiar maszyny | 1480mm * 1360mm * 1412mm |
| Ciężar maszyny | 1500 kg |
| Metoda cięcia | Wykrawanie pcb z wykrojnikiem |
|---|---|
| Materiał na wykrojnik | Stal szybkotnąca |
| Zastosowanie | Płyta FPC, PCB, FFC LED Alum |
| Przyczynić się | 10 T (wykonane według produktów klienta) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Maszyna do sterowania PCB |
|---|---|
| Grubość PCB | 3,0 mm |
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | KAWO |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Rodzaj ostrza | dwa ostrza okrągłe |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Gęstość | - 3,5 mm. |
| Nazwa | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Długość cięcia | 330 mm |
| MOQ | 1 SET |
| System | Pchnięcie ręką |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| Certyfikat | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalny |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |