| Dokładność cięcia | ± 0,1 mm |
|---|---|
| Dokładność reorientacji | ± 0,01 mm |
| X、Y、Z Sposób uruchamiania | Serwomotory prądu przemiennego |
| Rozmiar górnego precypitonu | 500×500×1000mm |
| Metoda zbierania kurzu | Niższe odpylanie |
| Nazwa | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Gęstość | - 3,5 mm. |
| nazwisko | Ręczny separator PCB |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Rozmiar PCB | 320*320mm (standardowa) |
| Precyzja cięcia | 0,01 mm |
| System operacyjny | Wygraj 7 |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| Rozmiar PCB | 450*350 (w dowolnym rozmiarze) |
|---|---|
| Wrzeciono | KAWO |
| Władza | 220/110 V |
| Odkurzacz | 3,5kW |
| Stół roboczy | 2 |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał | stal szybkotnąca |
| Posługiwać się | cięcie Fr4, PCBA, ledowa płyta ałunowa itp |
| System | typ automatyczny |
| Gwarancja | 12 miesięcy bezpłatnie |
|---|---|
| Temperatura • Grubość PCB | 00,5-3,0 mm |
| Obszar cięcia | 450*350mm |
| Średnica bitów routerów | 00,8 ~ 2,0 mm |
| Zmiana bitów | Podręcznik |
| Input voltage | 110/220 v |
|---|---|
| Routing speed | 200-480°C |
| Frequency | 50-60 HZ |
| Melting Capacity | 2.2 kg |
| Rated Power | 300W |
| Napięcie | AC 220V ± 10% 50Hz |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Precyzja cięcia | 0,01 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650 * 500 mm (dostosowane) |