| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| napięcie | 110V/220V |
| Wymiar maszyny | 1480mm * 1360mm * 1412mm |
| Ciężar maszyny | 1500 kg |
| Wymiary (szer. * głęb. * wys.) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Waga | 550 KG |
| Przesunięcie wysokości | 60 ~ 110 mm |
| Powtarzalność pozycjonowania | 0,001 mm |
| Obszar roboczy osi (maks.) | 680mm * 360mm * 50mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| napięcie | 110V/220V |
| Wymiar maszyny | 1480mm * 1360mm * 1412mm |
| Ciężar maszyny | 1500 kg |
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | Nieograniczony |
| Prędkość cięcia | 400 mm / s |
| napięcie | 220 /110 V |
| Rozmiar maszyny | 2180 * 620 * 960 mm |
| Materiał | marmur |
|---|---|
| PCB | FR4, FPC |
| napięcie | 110V/220V |
| Wymiar | 1480 mm * 1360 mm * 1412 mm |
| Waga | 1500 kg |
| nazwisko | Maszyna do routera PCB |
|---|---|
| Grubość PCB | 3,0 mm |
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | KAWO |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Nazwa | Maszyna do separacji PCB z ruchomym ostrzem Depanelizer PCB do separacji PCB |
|---|---|
| Wydajność cięcia | Maksymalnie 460 mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Bezpieczeństwo | Ochrona czujnika |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Maksymalna długość PCB | 330 mm |
| Grubość PCB | 1,0-3,5 mm |
| Marka | CW |
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | Nieograniczony |
| Prędkość cięcia | 400 mm / s |
| napięcie | 220 /110 V |
| Rozmiar maszyny | 2180 * 620 * 960 mm |