| System | Automatyczna maszyna do bicia |
|---|---|
| Sposób wysyłki | opcja (zgodnie z wymaganiami klientów) |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Sposób na dziurkowanie | Perforacja PCB / FPC z matrycą perforacyjną |
| Długość separacji | Nieograniczony |
|---|---|
| Szczegóły opakowania | Pułapka ze sklejki |
| Szczegóły dostawy | w ciągu 3 dni po potwierdzeniu płatności |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| płyta | 1,2 / 2,4 m (opcja) |
| Funkcja | Zmotoryzowany |
|---|---|
| Dostawa | 1-3 dni po otrzymaniu płatności |
| Wielkość | Może być dostosowany |
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| nazwisko | Ruchoma maszyna do oddzielania płytek PCB z ostrzami routera. Depanelizacja płytek PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Program | Pudełko dydaktyczne |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650 * 450 mm (można wykonać na zamówienie) |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Rodzaj ostrza | Ostrza liniowe |
|---|---|
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
| Gwarancja | jeden rok bezpłatnie |
| Oddzielna długość | 200mm |
| Oddzielna grubość | 0,3-3,5 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3-9 zestawów (dostosowane) |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| nazwisko | ruter PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Długość cięcia | 460 mm |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Rodzaj ostrza | jedno ostrze okrągłe i jedno ostrze liniowe |
| System | Typ automatyczny |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Funkcja | Zmotoryzowany |
|---|---|
| Dostawa | 1-3 dni po otrzymaniu płatności |
| Wielkość | Może być dostosowany |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Model | CWV-1A600 |
| Materiał | Marmur |
|---|---|
| wykończenie powierzchni | Farba ESD |
| Napięcie | 110 V / 220 V. |
| Ciężar maszyny | 1500 kg |
| Gwarancja | 1 rok |