| Termin płatności | T/T, paypal, karta kredytowa, gotówka |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Czas dostawy | 3-5 dni po otrzymaniu płatności |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| nazwisko | maszyna do tworzenia płytek PCB |
| nazwisko | V Separator PCB z rowką |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Platforma | 500*270 mm |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
| Długość cięcia | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rok założenia | 1999 |
| OSTRZA | Łopaty liniowe i okrągłe |
| Długość cięcia | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rok założenia | 1999 |
| OSTRZA | Łopaty liniowe i okrągłe |
| Długość separacji | Nieograniczony |
|---|---|
| Szczegóły opakowania | skrzynia ze sklejki |
| Szczegóły dostawy | w ciągu 3 dni po potwierdzeniu płatności |
| łysy | trzy zestawy ostrzy okrągłych |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów / miesiąc |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| nazwisko | Depaneler PCB z certyfikatem CE |
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | T/T, Paypal |
| Czas dostawy | 3-5 dni po otrzymaniu płatności |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Długość cięcia | 720 |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rok założenia | 1999 |
| OSTRZA | Łopaty liniowe i okrągłe |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| nazwisko | Depaneler PCB z certyfikatem CE |
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | T/T, Paypal |
| Czas dostawy | 7 dni po otrzymaniu płatności |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| nazwisko | Depaneler PCB z certyfikatem CE |
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | T/T, Paypal |
| Czas dostawy | 7 dni po otrzymaniu płatności |