| nazwisko | Depanel PCB |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | Gotówka, T/T, PayPal, karta kredytowa |
| Rok założenia | 1999 |
| Max. Maks. pcb separation length długość separacji PCB | 330 mm |
| Max. Maks. pcb separation length długość separacji PCB | 330 mm |
|---|---|
| nazwisko | Depanelizator PCB |
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | t/t, paypal, karta kredytowa |
| Czas dostawy | 3-5 dni po otrzymaniu płatności |
| nazwisko | Semi-Automatyczna maszyna do perforacji PCB |
|---|---|
| Obszar roboczy | 330×220 |
| Przyczynić się (T) | 8 |
| Wielkość | 800×730×1230 |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Imię | Laserowy depaneler PCB |
|---|---|
| waga | 850KGS |
| Wysyłka | FOB / EXW |
| Laser | Amerykańska marka Optowave |
| moc | 220v 380v |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Kształt ostrzy | Ostrze okrągłe |
| Materiał | Import stali szybkotnącej z Japonii |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW (Wykonane zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Termin handlowy | EXW / FOB |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 SET |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| grubość separacji | 0,8-3,0 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Rodzaj ostrza | dwa ostrza okrągłe |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Kształt ostrzy | Ostrze okrągłe |
| Materiał | Import stali szybkotnącej z Japonii |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW (Wykonane zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Max. Maks. pcb separation length długość separacji PCB | 330 mm |
|---|---|
| nazwisko | Depanel PCB |
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | Gotówka, T/T, PayPal, karta kredytowa |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni od otrzymania płatności |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |