| Nazwa | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE |
| Waga | 1500 kg |
| Źródło laserowe | Laser UV 17W |
| Władza | 220 V 380 V |
| nazwisko | Separator PCB V |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba bloczków | 3 zestawy (6 sztuk) |
| Kształt ostrzy | Ostrza koła |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Termin dostawy wykrawarki | W ciągu 7 dni |
|---|---|
| Przyczynić się | 8 ton |
| Rodzaj | Automatyczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rok założenia | 1999 |
| Termin dostawy wykrawarki | W ciągu 7 dni |
|---|---|
| Przyczynić się | 8 ton |
| Rodzaj | Automatyczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rok założenia | 1999 |
| Max pcb | 600 * 450 mm |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny | 1480 mm * 1360 mm * 1412 mm |
| waga | 1500 kg |
| Źródło laserowe | Optowave |
| Imię | Laserowy separator PCB |
| Materiał | Marmur |
|---|---|
| Formaty wprowadzania danych | Gerber, X-Gerber, DXF |
| Napięcie | 110 V / 220 V. |
| Rozmiar maszyny | 1480 mm * 1360 mm * 1412 mm |
| waga | 1500 kg |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| Rok założenia | 1999 |
| Długość cięcia | 460 mm |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Materiał | PCB, PCB aluminiowe |
|---|---|
| Prowadzić | Pneumatycznie |
| Nazwa produktu | Depanelizacja PCB |
| Kształt | Wyrzuty w kształcie litery V, LED |
| Tryb sterowania | Fresowanie PCB, Elektryczne |
| Długość fali | 355um |
|---|---|
| Super | Niski pobór mocy |
| Laser | 12/15/17W |
| Marka lasera | optowave |
| Moc | 220V 380V |
| nazwisko | Separator PCB typu V-cut z ruchomym ostrzem Automatyczna depanelacja PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |