| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 7 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1200 ZESTAWÓW / ROK |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Kolor | Biały |
| Obszar roboczy | 320 * 320 mm (można dostosować) |
| moc | 220 V, 4,2 kW |
| Ostrze | Liniowy |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0.3-3.5 |
| Prędkość cięcia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Liczba ostrzy | trzy zestawy (6 sztuk) |
| System | motoryzowane |
| Władza | 110 / 220 V |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Liczba ostrzy | trzy zestawy (6 sztuk) |
| System | motoryzowane |
| Władza | 110 / 220 V |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-5 dni |
| Zasady płatności | T / Tprzed dostawą |
| Możliwość Supply | 100 / tydzień |
| Miejsce pochodzenia | Dongguan |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Obszar roboczy (mm) | 640 * 640 mm (dostosowany) |
|---|---|
| ciśnienie robocze (mpa) | 0,4-0,7 |
| Rozmiar maszyny (mm) | 1400 * 1000 * 1850 mm |
| Waga (kg) | 1800 kg |
| Ciśnienie wyjściowe (T) | 8 |
| Maksymalna prędkość cięcia | 100 mm / s |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar płytki drukowanej | 322 * 322 mm |
| Moc (W) | 400 W. |
| Precyzja osi | 0,001 mm |
| Gwarancja | 1 rok |