| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 770*510*450 |
| Masę (kg) | 55 |
| Min. Min. Order (Set) Zamówienie (zestaw) | 1 |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maksymalna długość PCB | Nieograniczony |
| Grubość PCB | 00,8 do 3,5 mm |
| Prędkość robocza | 0 do 400 mm/s |
| napięcie | 200 V AC |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | sterować ręcznie |
| Model | CWV-2M |
| Długość PCB | 330 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Gęstość | 0,6-3,5 mm |
| Władza | 220 V, 4,2 kW |
| nazwisko | Router płyty obwodowej |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0~400 |
| Grubość cięcia (mm) | 1,0 ~ 3,5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model | CWV-1M460 |
|---|---|
| Maksymalna długość singulacji PCB | 460 mm |
| Grubość izolacji PCB | 0,6-3,5 mm |
| Rozmiar maszyny do izolowania PCB | 787 x 400 x 436 mm |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-5 dni |
| Zasady płatności | T / Tprzed dostawą |
| Możliwość Supply | 100 / tydzień |
| Miejsce pochodzenia | Dongguan |