| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rodzaj | Typ automatyczny |
| Czas dostawy | w ciągu 7 dni roboczych |
| Długość deski | 300 ~ 1200 mm (można wykonać na zamówienie) |
|---|---|
| Wymiary | 2105*1662*1716mm |
| Rozmiar opakowania maszyny | 95*85*195CM |
| Materiał modelu | Stal szybkotnąca |
| Zasilanie | 220 V |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |