| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3-9 zestawów (dostosowane) |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Rodzaj | całkowicie automatyczny |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Prędkość cięcia | 100/200/300/500 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Czujnik | Czujnik podczerwieni IR |
| Rodzaj | całkowicie automatyczny |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Prędkość cięcia | 100/200/300/500 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Czujnik | Czujnik podczerwieni IR |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| Czas dostawy | 5-7 dni roboczych |
| Precyzja cięcia | 0,01 mm |
| Wrzeciono | 50000 obr./min |
| Sposób na dziurkowanie | Wyroby z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Materiał do drukowania | stali szybkiej |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rozmiar opakowania maszyny | 95*85*195CM |
| Zwiększa wagę | 700 kg |
| Waga | 650 kg |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar PCB | 450*350mm |
| Władza | 220 V, 4,2 kW |
| Marka wrzeciona | KAWO |
| Odkurzacz | Górny lub dolny (opcjonalnie) |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Materiał modeli | Stal szybkotnąca |
| Sposób separacji | Dziurkowanie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rok założenia | 1999 |
| Szerokość PCB | 300 mm (można dostosować) |
|---|---|
| TRYB napędzany | Silnik krokowy / serwo (opcjonalnie) |
| Aniołek w kształcie litery V | >40° |
| Prędkość cięcia | 300-500/s |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Szerokość PCB | 300 mm (można dostosować) |
|---|---|
| TRYB napędzany | Silnik krokowy / serwo (opcjonalnie) |
| Aniołek w kształcie litery V | >40° |
| Prędkość cięcia | 300-500/s |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Szerokość PCB | 300 mm (można dostosować) |
|---|---|
| TRYB napędzany | Silnik krokowy / serwo (opcjonalnie) |
| Aniołek w kształcie litery V | >40° |
| Prędkość cięcia | 300-500/s |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |