| Akcesoria | Ostrza LT |
|---|---|
| Dokładność | ±0,03 mm |
| Kąt ostrza | Dostosowane |
| Średnica ostrza | 125 mm |
| Rodzaj desek | V Groove |
| Akcesoria | Ostrza LT |
|---|---|
| Dokładność | ±0,03 mm |
| Kąt ostrza | Dostosowane |
| Średnica ostrza | 125 mm |
| Rodzaj desek | V Groove |
| Rodzaj desek | V Groove |
|---|---|
| dokładność cięcia | ±0,01 mm |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,6-3,5 mm |
| Gęstość procesji | 00,4 mm do 3,2 mm |
| Waga | 36 kg |
|---|---|
| prędkość cięcia ((mm/s) | Dostosować |
| Grubość płyty (mm) | 0,5-3,0 |
| Komponenty Wysokość (mm) | 0-10 |
| Napięcie (v) | 110/220 |
| Tryb | Automatyczny |
|---|---|
| Gęstość procesji | 00,4 mm do 3,2 mm |
| Wielkość | 770*510*450 mm |
| Prędkość | Nastawny |
| Prędkość rozdzielacza | 0-400 |
| Model | CWV-1M720/460 |
|---|---|
| Minimalizuj prędkość | Podręcznik |
| Ciężar maszyny | 45/30 kg |
| Szczegóły pakowania | Obudowa ze sklejki |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Szczegóły pakowania | Obudowa ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Możliwość Supply | 300 zestawów/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Charakterystyka | z przenośnikiem |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Długość cięcia | 460 mm |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów / miesiąc |
| Rok założenia | 1999 |
| Grubość płyty | 00,5-0,0 mm. |
|---|---|
| Moc sprzętu | 100w |
| Waga | około 200 kg (platforma włączenia) |
| Całkowite wymiary | 1768 × szer. 800 × wys. 1247 (mm) |
| Szczegóły pakowania | drewniana obudowa |
| Grubość płyty | 00,5-0,0 mm. |
|---|---|
| Moc sprzętu | 100w |
| Waga | około 200 kg (platforma włączenia) |
| Całkowite wymiary | 1768 × szer. 800 × wys. 1247 (mm) |
| Szczegóły pakowania | drewniana obudowa |