| Maksymalna prędkość routingu | 100 mm/s |
|---|---|
| Mocowanie sztywne | Uniwersalny naparstek i uchwyt antystatyczny |
| Maksymalna prędkość | 60000 obr./min |
| Grubość panelu | 3 mm |
| Zakres routingu | 320mm * 320mm |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 7 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1200 ZESTAWÓW / ROK |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Podanie | Inny kształt |
|---|---|
| rozmiar | 280x105x185mm |
| waga | 2 kg |
| Ciśnienie robocze suchego powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Numer modelu | CWV-LT |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Maksymalna długość singulacji PCB | 600 mm |
| Grubość izolacji PCB | 0,6-3,5 mm |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
| Czas dostawy | w ciągu 7 dni od otrzymania płatności. |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Nóż | ostrze liniowe |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Ostrze | liniowe i okrągłe |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Podręcznik |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Oddzielna grubość | 0,6-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Rodzaj | Automatyczny |
| certification | CE ISO |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| Rodzaj ostrza | typ liniowy i okrągły |
| Żywotność ostrza | około 1 roku |
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
| Długość separacji | 460 mm (można dostosować) |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rodzaj | Typ automatyczny |
| Czas dostawy | W ciągu 3 dni roboczych |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rodzaj | Typ automatyczny |
| Czas dostawy | w ciągu 7 dni roboczych |