| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Kształt ostrzy | Ostrze okrągłe |
| Materiał | Import stali szybkotnącej z Japonii |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Głowica laserowa | Lasery UV w stanie stałym |
| Współczynnik mocy | 10/15W |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Obszar roboczy | 300*300mm |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Głowica laserowa | Lasery UV w stanie stałym |
| Współczynnik mocy | 10/15W |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Obszar roboczy | 300*300mm |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
|---|---|
| Długość cięcia PCB | 330 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zdolność do dostaw | 1000 zestawów/rok |
| Użycie | służy do depanelowania płytki PCB, fr4.. |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| Maksymalna długość wycięcia płyt PCB | 330mm/270mm ((Może być wykonana na zamówienie) |
| Grubość depanelacji PCB | 0,3-3,5 mm |
| Napięcie i moc | 110V/220V |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| nazwisko | Separator PCB typu V-cut z ruchomym ostrzem Automatyczna depanelacja PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 16/18 sztuk (wykonane zgodnie z wymaganiami klientów) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał łydek | Stal szybkotnąca |
| Numer modelu | CWVC-5 |
| Długość cięcia | 460 mm (możliwość wykonania według wymagań klienta) |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Rodzaj ostrza | jedno ostrze okrągłe i jedno ostrze liniowe |
| System | Typ automatyczny |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Długość cięcia | 460 mm (możliwość wykonania według wymagań klienta) |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Rodzaj ostrza | jedno ostrze okrągłe i jedno ostrze liniowe |
| System | Typ automatyczny |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |