| Gwarancja | Jeden rok za darmo |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | nieograniczony |
| Ostrze | ostrza okrągłe i liniowe |
|---|---|
| Prędkość cięcia | Sterowanie ręczne |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Materiał ostrza | importowana japońska stal szybkotnąca |
| Wymiar | 400*780*480mm |
| Grubość separacji | 1,0-3,5 mm |
|---|---|
| Długość separacji | 330 mm |
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
|---|---|
| Długość cięcia | nieograniczony |
| Gwarancja | Bezpłatny rok |
| wysokość komponentów | do 50 mm |
| Nóż | dwa ostrza liniowe |
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
|---|---|
| Długość separacji | 600 mm |
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | o szerokości nieprzekraczającej 10 mm |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | o.3-3,5 |
| wydajność cięcia | nieograniczony |
| Materiał ostrza | ostrza liniowe z Japonii |
| Życie ostrzy | 7-8 miesięcy |
| Nóż | Liniowy |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| wydajność cięcia | nieograniczony |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Gwarancja | Rok |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rodzaj | Typ automatyczny |
| Czas dostawy | W ciągu 3 dni roboczych |
| Charakterystyka | z przenośnikiem |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Długość cięcia | 460 mm |
| Zdolność do zaopatrzenia | 80 zestawów / miesiąc |
| Rok założenia | 1999 |
| Charakterystyka | z przenośnikiem |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Długość cięcia | 460 mm |
| Zdolność do zaopatrzenia | 80 zestawów / miesiąc |
| Rok założenia | 1999 |