| Rodzaj | Typ pneumatyczny |
|---|---|
| Materiał ostrzy | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Usługa | wspierać służbę za granicą |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów / miesiąc |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Liczba ostrzy | trzy zestawy (6 sztuk) |
| System | motoryzowane |
| Władza | 110 / 220 V |
| Grubość płyty | 00,5-0,0 mm. |
|---|---|
| Moc sprzętu | 100w |
| Waga | około 200 kg (platforma włączenia) |
| Całkowite wymiary | 1768 × szer. 800 × wys. 1247 (mm) |
| Szczegóły pakowania | drewniana obudowa |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Rozmiar (mm) | 420*280*400 |
| Masę (kg) | 20/40 |
| Zdolność (zestaw) | 1000 |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | 1 rok |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, West Union, L / C |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0~400 |
| Grubość cięcia (mm) | 1,0 ~ 3,5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie | 110/220 V |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |