| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| Długość cięcia | bez limitu |
|---|---|
| Kształt ostrza | Ostrza liniowe |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| czas dostawy | w ciągu 3 dni ( na stanie ) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| Certyfikat | CE ISO |
| Wydajność cięcia | 330 mm |
| Prędkość cięcia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| moc | : 220 V 50/60 HZ |
|---|---|
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| waga | 115kgs |
| RPM | 4500 obr / min |
| Minimalna wysokość ołowiu | 1,2 mm |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| grubość oddzielająca | 0,3-3,5 mm |
| długość oddzielająca | nieograniczony |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Nóż | dwa ostrza liniowe |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia Plyooden |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Karta kredytowa T / TL / C paypal west union |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Ciężar maszyny | 45/30 kg |
| Minimalizuj prędkość | Podręcznik |
| Zminimalizuj grubość | 0,6-3,5 mm |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Wysokość komponentów | 70mm |
| Tolerancja cięcia | ±0,1 mm |
| Ostrze haka | Odcinek z haczykiem |