| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość depaningu | 0,6-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 460 mm (przystosować) |
| Ostrze | o szerokości nieprzekraczającej 10 mm |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Ostrze | Liniowy |
|---|---|
| Materiał ostrza | Import japońskiej stali szybkiej |
| Grubość depaningu | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość depanowania | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Zminimalizuj grubość | 0,6-3,5 mm |
| Wielkość | 770 mm * 510 mm * 350 mm |
| Maksymalna długość PCB | 410 mm |
| Minimalizuj prędkość | 100/200/300/500mm/s |
| Ostrze | ostrza okrągłe i liniowe |
|---|---|
| Prędkość cięcia | Sterowanie ręczne |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Materiał ostrza | importowana japońska stal szybkotnąca |
| Wymiar | 400*780*480mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| OSTRZA | typ liniowy i okrągły |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
| Długość separacji | 460 mm (można dostosować) |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Karta kredytowa T / TL / C paypal west union |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza | 3-30T (na zamówienie) |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Władza | 110/220 V |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Model | CWV-1A |
|---|---|
| Długość cięcia PCB | 460 mm |
| Prędkość cięcia | 100/200/300/500 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, West Union, L / C |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |