| Długość cięcia | 460 mm |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rodzaj | Typ ręczny |
| Czas realizacji | jeden dzień po otrzymaniu płatności |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj ostrza | dwa okrągłe ostrza |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Waga | 600 KG |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | KAWO |
| Precyzja cięcia | 0,1 mm |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0~400 |
| Grubość cięcia (mm) | 1,0 ~ 3,5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0~400 |
| Grubość cięcia (mm) | 1,0 ~ 3,5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, West Union, L / C |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, West Union, L / C |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB | 330 mm |
| Zasilacz | 110/220 V |
| Rozmiar maszyny | 420x280x400 mm |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Minimalizuj prędkość | Podręcznik |
| Czas dostawy | 5 |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Czas dostawy | 5 dni od otrzymania płatności |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Rozmiar | 1027x400x436 mm |
| Oddzielny rozmiar | 720 mm |
| Minimalizuj prędkość | Podręcznik |
| Minimalizuj grubość | 0,6-3,5 mm |