| Szerokość PCB | 300 mm (można dostosować) |
|---|---|
| Tryb napędzany | Silnik krokowy / serwo (opcjonalnie) |
| Anioł w kształcie litery V | >40° |
| Prędkość cięcia | 300-500/s |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
|---|---|
| Platforma | 500*270 mm |
| Długość wyciągania paneli | nieograniczony |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0~400 |
| Grubość cięcia (mm) | 1,0 ~ 3,5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Masę (kg) | 55 |
| Min. min. Order Zamówienie | 1 |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Karta kredytowa T / TL / C paypal west union |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 600 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie | 110/220 V |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Czas realizacji | 7 dni od otrzymania płatności |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Czas realizacji | 7 dni od otrzymania płatności |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |