| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Ostrze | Ostrza okrągłe |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | Ze względu na umiejętności operatora |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Szerokość PCB | 300 mm (można dostosować) |
|---|---|
| TRYB napędzany | Silnik krokowy / serwo (opcjonalnie) |
| Aniołek w kształcie litery V | >40° |
| Prędkość cięcia | 300-500/s |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Szerokość PCB | 300 mm (można dostosować) |
|---|---|
| TRYB napędzany | Silnik krokowy / serwo (opcjonalnie) |
| Aniołek w kształcie litery V | >40° |
| Prędkość cięcia | 300-500/s |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość depaningu | 0,3-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 330 mm |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość depaningu | 1,0-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 330 mm |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość depaningu | 0,6-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 460 mm (przystosować) |
| Ostrze | o szerokości nieprzekraczającej 10 mm |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Szerokość PCB | 300 mm (można dostosować) |
|---|---|
| TRYB napędzany | Silnik krokowy / serwo (opcjonalnie) |
| Aniołek w kształcie litery V | >40° |
| Prędkość cięcia | 300-500/s |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Szerokość PCB | 300 mm (można dostosować) |
|---|---|
| TRYB napędzany | Silnik krokowy / serwo (opcjonalnie) |
| Aniołek w kształcie litery V | >40° |
| Prędkość cięcia | 300-500/s |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | Wrzeciono KAVO |
| Władza | 220 V |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |