| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | Wrzeciono KAVO |
| Władza | 220 V |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | Wrzeciono KAVO |
| Władza | 220 V |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | Wrzeciono KAVO |
| Władza | 220 V |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Ostrze | okrągły i liniowy |
|---|---|
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Rodzaj | Podręcznik |
| Grubość depaningu | 0,6-3,5 mm |
| Model | CWVC-1S |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Rozmiar (mm) | 420*280*400 |
| Gwarancja (rok) | 1 |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Waga | 36 kg |
|---|---|
| prędkość cięcia ((mm/s) | Dostosować |
| Grubość płyty (mm) | 0,5-3,0 |
| Komponenty Wysokość (mm) | 0-10 |
| Napięcie (v) | 110/220 |
| Rodzaj | Podręcznik |
|---|---|
| Ostrze | ostrza liniowe i okrągłe |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Prędkość depanowania | Sterowanie ręczne |
| Czas realizacji | 1 dzień |
|---|---|
| Grubość depaningu | 1,0-3,5 mm |
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Zapłata | TT z góry |
| Kontrola | Sterowanie ekranem dotykowym |
|---|---|
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Gwarancja | rok bez opłat |
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| Gwarancja | 12 miesięcy bezpłatnie |
|---|---|
| Nóż | dwa ostrza liniowe |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca z Japonii |
| Życie ostrzy | 7-8 miesięcy |
| grubość oddzielająca | 0,3-3,5 mm |