| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Czas realizacji | 7 dni od otrzymania płatności |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Czas realizacji | 7 dni od otrzymania płatności |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Czas realizacji | 1 dzień |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj ostrza | dwa okrągłe ostrza |
| Długość platformy | Standard 500 mm, można dostosować dowolną długość |
| waga | 55 kg |
|---|---|
| Dzień dostawy) | 7-15 dni roboczych |
| Umiejętność (zestaw) | 1000 |
| Zasilanie (V) | Opcjonalny |
| Grubość cięcia (mm) | 0,6 ~ 3,5 |
| Materiał ostrza | importuje stal szybkotnącą z Japonii |
|---|---|
| Grubość ścinania | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość ścinania | ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Długość ścinania | Bez limitu |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Tryb cięcia | Automatyczny |
|---|---|
| Czas dostawy | 7 dni po otrzymaniu płatności |
| Szybkość skanowania laserowego | 2500 mm/s |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0~400 |
| Grubość cięcia (mm) | 1,0 ~ 3,5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Szerokość PCB | 300 mm (można dostosować) |
|---|---|
| TRYB napędzany | Silnik krokowy / serwo (opcjonalnie) |
| Aniołek w kształcie litery V | >40° |
| Prędkość cięcia | 300-500/s |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Warranty | Free one year |
|---|---|
| Color | White |
| Spindle | KAVO spindle |
| Power | 220V |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, West Union, L / C |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |