| Czas realizacji | 1 dzień |
|---|---|
| Zapłata | TT z góry |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Blade | dwa okrągłe ostrza |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Grubość depaningu | 1,0-3,5 mm |
| Prędkość depanowania | Opcjonalnie |
| Dokładność cięcia | ± 0,1 mm |
|---|---|
| Dokładność reorientacji | ± 0,01 mm |
| X、Y、Z Sposób uruchamiania | Serwomotory prądu przemiennego |
| Rozmiar górnego precypitonu | 500×500×1000mm |
| Metoda zbierania kurzu | Niższe odpylanie |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Długość cięcia | lunlimit |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| moc | 110/220 V. |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Karta kredytowa T / TL / C paypal west union |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Obudowa ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1000 ZESTAWÓW/ROK |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Tryb | Automatyczny |
|---|---|
| Gęstość procesji | 00,4 mm do 3,2 mm |
| Wielkość | 770*510*450 mm |
| Prędkość | Nastawny |
| Prędkość rozdzielacza | 0-400 |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0~400 |
| Grubość cięcia (mm) | 1,0 ~ 3,5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Władza | 220 V |
| Zastosowanie | FR4, aluminium |
| Typ PCB | V Groove |
| Rodzaj ostrza | Liniowy |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |