| sposób przebijania | płyta wykrawająca z wykrojnikiem |
|---|---|
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rozmiar opakowania maszyny | 95*85*195 CM |
| Przyrost wagi | 700 kg |
| nazwisko | Automatyczny router pcb |
|---|---|
| Cechy | Wysoka wydajność dzięki podwójnej platformie roboczej |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Usługa | Dostawa za morzem |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Miejsce pracy | 320*320mm |
|---|---|
| Tabela | 2 |
| Gwarancja | Rok |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Miejsce pracy | 320*320mm |
|---|---|
| Tabela | 2 |
| Gwarancja | Rok |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Materiał modeli | Stal szybkotnąca |
| Sposób separacji | Dziurkowanie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rok założenia | 1999 |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Materiał modeli | Stal szybkotnąca |
| Sposób separacji | Dziurkowanie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rok założenia | 1999 |
| Długość cięcia | 450 mm |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Kształt ostrzy | Ostrza liniowe |
| Rodzaj | Typ pneumatyczny |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Max. Maks. PCB depanelization length Długość depanelizacji PCB | 460 mm |
| Grubość depanelizacji PCB | 0,6-3,5 mm |
| Kontrola prędkości depanelizacji PCB | Ręcznie |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Max. Maks. PCB depanelization length Długość depanelizacji PCB | 460 mm |
| Grubość depanelizacji PCB | 0,6-3,5 mm |
| Masa maszyny depanelizującej PCB | 30 KG |
| Rozmiar maszyny depanelizującej PCB | 787 x 400 x 436 mm |