| Kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4-6mm |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Rozmiar PCB | 350*350mm (maks.) |
| Wrzeciono | KAWO |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| Czas dostawy | 5-7 dni roboczych |
| Precyzja cięcia | 0,01 mm |
| Wrzeciono | 50000 obr./min |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| waga | 600 kg |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | Niemcy KAVO |
| Precyzja cięcia | 0,1 mm |
| kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4–6 mm |
| Wrzeciono | KAVO |
| rozmiar | 1000 * 1200 * 1533 mm |
| waga | 1900 kg |
| Ciężar maszyny | 650 kg |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,6-3,0 mm |
| moc | 220/110 V. |
| Materiał PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Wrzeciono | KAVO |
| Rowek V Dokładność grubości resztkowej | ± 2mil |
|---|---|
| Platforma robocza | Maks .: 1550 mm * 630 mm |
| Grubość | podręcznik |
| Kołek pozycjonujący | Dia: 2 MM, 7 sztuk) |
| Grubość ostrza | 2 mm |
| Rodzaj | całkowicie automatyczny |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Prędkość cięcia | 100/200/300/500 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Czujnik | Czujnik podczerwieni IR |
| Nazwa | Maszyna do grawerowania CNC do projektowania PCB |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Waga | 600 KG |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | KAWO |
| Sposób na dziurkowanie | Wyroby z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rozmiar opakowania maszyny | 95*85*195CM |
| Zwiększa wagę | 700 kg |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Stół roboczy | 2 |
| dokładność cięcia | 0,10 mm |
| Władza | 220 V |