| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Szerokość cięcia | Nieograniczony |
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Czas dostawy | 7 dni po otrzymaniu płatności |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3-9 zestawów (dostosowane) |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3-9 zestawów (dostosowane) |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3-9 zestawów (dostosowane) |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Prędkość silnika wrzeciona | 50000r / M |
|---|---|
| Załaduj i rozładuj sposób | podręcznik |
| Rozkład | ± 0,01 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obszar roboczy | 680 mm * 360 mm * 50 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| System | motoryzowane |
| Władza | 110 / 220 V |
| kolor | Biały |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 320 * 320 mm (standard) |
| Gwarancja | Rok |
| Wrzeciono | KAVO |
| Prędkość | 60000 obr./min |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Nóż | ostrze liniowe |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Długość separacji | Nieograniczony |
| Szczegóły opakowania | Pułapka ze sklejki |
| Szczegóły dostawy | w ciągu 3 dni po potwierdzeniu płatności |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Długość separacji | Nieograniczony |
| Szczegóły opakowania | Pułapka ze sklejki |
| Szczegóły dostawy | w ciągu 3 dni po potwierdzeniu płatności |
| Materiał | Stal szybkotnąca |