| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość separacji | 200 mm |
| Pakiet | Obudowa ze sklejki |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| grubość separacji | 0,3-3,5 mm |
| Szczegóły pakowania | Pierwszą rzeczą do rozważenia będzie obudowa ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar PCB | 320*320mm (standardowa) |
| nazwisko | Maszyna do routera PCB |
| Szczegóły pakowania | skrzynia ze sklejki |
| Rowek V Dokładność grubości resztkowej | ± 2mil |
|---|---|
| Platforma robocza | Maks .: 1550 mm * 630 mm |
| Grubość | podręcznik |
| Kołek pozycjonujący | Dia: 2 MM, 7 sztuk) |
| Grubość ostrza | 2 mm |
| Max . Maks. cutting length Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| System | Oddzielenie PCB z silnikiem |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW (wykonane zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Rok założenia | 1999 |
| Shpping sposób | FOB / EXW |
|---|---|
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Posługiwać się | cięcie Fr4, PCBA, płyty ałunowej led itp |
| System | Typ automatyczny |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| funkcje | z dwoma obszarami roboczymi |
| ustalić rok | 1999 |
| Maksymalna długość cięcia | bez limitu |
|---|---|
| Zasilacz | 110/220 V. |
| Podanie | Depanelizacja różnej grubości płyty FR4 / aluminiowej |
| Czas dostawy | 1-3 DZIEŃ |
| Avantage | Łatwa obsługa, dobrze zabezpiecz komponent |
| Wielkość | 620 x 270 x 320 mm |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Waga | 40 KG |
| Depanelowanie PCB | Depanelowanie PCB |
| Maksymalna długość PCB | 330 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy bezpłatnie |
|---|---|
| Temperatura • Grubość PCB | 00,5-3,0 mm |
| Obszar cięcia | 450*350mm |
| Średnica bitów routerów | 00,8 ~ 2,0 mm |
| Zmiana bitów | Podręcznik |