| Materiał PCB | FPC,FR4 |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 350 * 350 mm (maks.) |
| Wrzeciono | KAVO |
| Rozmiar | 1000*1200*1533mm |
| Waga | 1900kg |
| Waga | 650 kg |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar PCB | 450*350mm |
| Moc | 220 V, 4,2 kW |
| Marka wrzeciona | KAWO |
| Odkurzacz | Górny lub dolny (opcjonalnie) |
| Materiał ostrza | Japońska stal szybkiej produkcji |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | 400 mm/s |
| Długość separacji | nieograniczony |
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
| Zasilanie | 110/220 V |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| technologia montarzu powierzchniowego | SMT |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do separacji PCB |
| Rodzaj ostrza | Ostrza okrągłe |
| Funkcja | Ekonomiczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb |
| Podanie | Płytka, płytka drukowana |
| Przesunięcie wysokości | 60-110mm |
|---|---|
| Powtarzalność pozycjonowania | 0,001 mm |
| Obszar roboczy osi (maks.) | 680mm * 360mm * 50mm |
| Wrzeciono | 50000 obr./min |
| Chronić | chłodzenie własne/wiatrowe |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Waga | 600 KG |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | Poranna gwiazda |
| Precyzja cięcia | 0,1 mm |
| Nazwa produktu | Maszyna do frezowania płytek drukowanych |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Prędkość wrzeciona | 60000R/M |
| Moc | 2,6 kW 220 V |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3-9 zestawów (dostosowane) |
| Długość cięcia | bez limitu |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Rok założenia | 1999 |
| Użycie | wykrawanie PCBA, płyta ałunu |
| Przyczynić się | 8 ton |
| System | Sterowanie LCD |