| Długość ostrza | 330 mm |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Ostrze w ruchu | Pchnięcie ręką |
| dokładność cięcia | ±0,5 mm |
| Rodzaj cięcia | V Groove |
| Imię | Laserowy separator PCB / FPC |
|---|---|
| kolor | Dostosowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| moc | AC220 V. |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Wrzeciono | KAWO |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Materiał PCB | FR4, CEM, MCPCB |
| Grubość PCB | 3,0 mm |
| Rowek V Dokładność grubości resztkowej | ± 2mil |
|---|---|
| Platforma robocza | Maks .: 1550 mm * 630 mm |
| Grubość | podręcznik |
| Kołek pozycjonujący | Dia: 2 MM, 7 sztuk) |
| Grubość ostrza | 2 mm |
| Nazwa | Precyzyjna maszyna do produkcji płytek drukowanych z routerem depanelującym |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Waga | 600 KG |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | KAWO |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Program | Pudełko dydaktyczne |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650 * 450 mm (można wykonać na zamówienie) |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Wrzeciono | Chiny |
| Rodzaj ostrza | Liniowy |
|---|---|
| Grubość | 0,3-3,5 mm |
| Imię | Maszyna do oddzielania PCB |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 100 zestawów / tydzień |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| nazwisko | Precyzyjna maszyna do produkcji płytek drukowanych z routerem depanelującym |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Waga | 600 KG |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | KAWO |
| nazwisko | Precyzyjna maszyna do produkcji płytek drukowanych z routerem depanelującym |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Waga | 600 KG |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | KAWO |