| nazwisko | Separator PCB z wycięciem w kształcie litery V |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rok założenia | 1999 |
| System | Typ ręczny |
| produkt | Separator V-Cut PCB |
|---|---|
| break | Chuangwei |
| kolor | Biały |
| Długość cięcia maks | 430 mm |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Nóż | dwa ostrza liniowe |
| żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Waga | 600 KG |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | Poranna gwiazda |
| Precyzja cięcia | 0,1 mm |
| Prowadzić | Pneumatyczny |
|---|---|
| Moc sprzętu | 150w |
| Rama | typ C |
| Długość fali lasera | 355 nm |
| Maszyna Moddel | MT-2100-AS/ AW |
| Place of Origin | China |
|---|---|
| Weight | 600kgs |
| PCB thickness | 0.3-3.5mm |
| Spindle | Morning star |
| Cutting precision | 0.1mm |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Prędkość cięcia | 0-1000 mm / s |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Prasa wykrawająca |
| Pochodzenie | Chiny |
| Rozmiar PCB | 220x320 mm |
| waga produktu | 150 KG |
| Moc ((W) | 400 |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| ruter PCB | precyzja osi |
| Precyzja cięcia | 0,01 mm |
| Maksymalna grubość pcb | 5 mm |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |