| Szerokość PCB | 300 mm (można dostosować) |
|---|---|
| Tryb napędzany | Silnik krokowy / serwo (opcjonalnie) |
| Anioł w kształcie litery V | >40° |
| Prędkość cięcia | 300-500/s |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB | 330 mm |
| Zasilacz | 110/220 V |
| Rozmiar maszyny | 420x280x400 mm |
| Poziom | 40/20 kg |
| Model | CWVC-3 |
|---|---|
| Długość platformy | można dostosować |
| Materiał ostrza | Japońska stal |
| Imię | Depanelizer PCB |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Pneumatyczna maszyna do cięcia płytek PCB z rowerem V-Groove z funkcją przepływową | 480 mm |
|---|---|
| Wielkość | 1035*345*620 mm |
| Minimalizuj grubość | 0,1-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 304 kg |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |