| Nazwa produktu | Maszyna do depanelowania PCB |
|---|---|
| Rodzaj | ROUTER CNC |
| Cechy | najniższe napięcie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Służba zagraniczna | dostawa zgodnie z wymaganiami klienta |
| Model | CWVC-330 |
|---|---|
| Maksymalna długość singulacji PCB | 330 mm (można wykonać na zamówienie) |
| Grubość izolacji PCB | 0,3-3,5 mm |
| Napięcie i moc | 110 V/220 V 10 W |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Najdłuższe minimalizuj | 450 mm |
|---|---|
| Zminimalizuj grubość | 1,0–3,5 mm |
| Ciężar maszyny | 200 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca z Japonii |
| Moc ((W) | 400 |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| ruter PCB | precyzja osi |
| Precyzja cięcia | 0,01 mm |
| Maksymalna grubość pcb | 5 mm |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | Ostrza okrągłe |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | Ostrza okrągłe |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | Ostrza okrągłe |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Nazwa | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar PCB | 320*320mm (standardowa) |
| Wrzeciono | KAVO, czyli Gwiazda Poranna |
| Opis | Router depanelujący PCB |