| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 600 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 200 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| nazwisko | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Długość ostrza | 480 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Pułapka ze sklejki |
| Zastosowanie | Płyty FPC,FR4 |
|---|---|
| Gęstość | 0,1-1,0 mm |
| Władza | 220 V lub 110 V |
| Waga | 680 kg |
| Kolor | Biały |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zastosowanie | Płyty FPC,FR4 |
|---|---|
| Gęstość | 0,1-1,0 mm |
| Władza | 220 V lub 110 V |
| Waga | 680 kg |
| Kolor | Biały |