| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Napięcie | AC 220V ± 10% 50Hz |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Precyzja cięcia | 0,01 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650 * 500 mm (dostosowane) |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Rodzaj | Podręcznik |
| Długość cięcia | 460mm/700mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Każdy czas | w ciągu 3 dni |
| Typ PCB | V Groove |
|---|---|
| Grubość PCB | 0.6~3.5 |
| Materiał PCB | Aluminium, FR4 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Biały |
| Rozmiar PCB | 450*350 (w dowolnym rozmiarze) |
|---|---|
| Wrzeciono | KAWO |
| Władza | 220/110 V |
| Odkurzacz | 3,5kW |
| Stół roboczy | 2 |
| Ciężar maszyny | 650 kg |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Zasilacz | 220Vac |
| Orzecznictwo | CE |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| System operacyjny | Wygraj 7 |
| Ładowanie/rozładowywanie PCB | Podręcznik |
| Zmiana narzędzia | Podręcznik |
| Wrzeciono | KAWO |
| Imię | Środek do usuwania skrawków |
|---|---|
| Podanie | Deski trasowane |
| Grubość PCB | maks. 3,5 mm |
| Nibbler PCB | Nibbler PCB |
| Przesuń suwak | 2 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy bezpłatnie |
|---|---|
| Temperatura • Grubość PCB | 00,5-3,0 mm |
| Obszar cięcia | 450*350mm |
| Średnica bitów routerów | 00,8 ~ 2,0 mm |
| Zmiana bitów | Podręcznik |