| koło życia | 200000 razy |
|---|---|
| Kolor | Niebieski/czarny/szary |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Standardowa temperatura pracy | 260 |
| Maksymalna temperatura pracy (C) | 350 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| Masę (kg) | 55 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Gwarancja (rok) | 1 |
| Model | SMTfly-1M |
|---|---|
| Masę (kg) | 55 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| Szczegóły pakowania | Pierwszą rzeczą do rozważenia będzie obudowa ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Pierwszą rzeczą do rozważenia będzie obudowa ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Moc (W) | 400 |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Router PCB | Precyzja osi |
| Precyzja cięcia | 0,01 mm |
| Maksymalna grubość PCB | 5mm |
| Nazwa | Laserowy separator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Model | CW-F01-S |
|---|---|
| Wrzeciono | KAVO |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Zasilacz | 220Vac |
| Ciężar maszyny | 650 kg |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Moc lasera | 12/15 W (opcjonalnie) |
| Rodzaj | UV |
| Rozmiar roboczy | 460*460mm |
| Rozmiar | 1480 mm * 1360 mm * 1412 mm |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 600 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |