| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Miejsce pracy | 320*320mm |
|---|---|
| Tabela | 2 |
| Gwarancja | Rok |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Miejsce pracy | 320*320mm |
|---|---|
| Tabela | 2 |
| Gwarancja | Rok |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Miejsce pracy | 320*320mm |
|---|---|
| Tabela | 2 |
| Gwarancja | Rok |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Władza | 110 V lub 220 V |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Płytki PCB |
| Grubość PCB | 1,0-3,5 mm |
| Pakiet | drewniany |
| Nazwa produktu | ruter PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Prędkość wrzeciona | 60000R/M |
| Osprzęt | Zindywidualizowane |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Rozmiar maszyny | 40*40*34cm |
| Rozmiar platformy | 150*27*20cm |
| Najdłuższy minimalizuj | Bez limitów |
| Minimalizuj prędkość | 0-400mm/s |
| Miejsce pracy | 320*320mm |
|---|---|
| Tabela | 2 |
| Gwarancja | Rok |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Miejsce pracy | 320*320mm |
|---|---|
| Tabela | 2 |
| Gwarancja | Rok |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Minimalne zamówienie | 1 zestaw |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Standardowy obszar roboczy | 320 * 320 mm (można dostosować) |
| Grubość PCB | 0,6-3,0 mm |
| Zasilacz | 220 V. |