| Rodzaj | Rozgromienie |
|---|---|
| Wrzeciono | KAWO |
| Ciężar maszyny | 600 KG |
| Rozmiar PCB | 450*350mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| kolor | Biały |
|---|---|
| Odkurzacz | górny lub dolny (opcjonalnie) |
| Bit routingu | 0,8 / 1,2 / 1,5 / 1,8 / 2,0 mm |
| Rozmiar PCB | 320 * 320 mm (standard) |
| Materiał PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Wymiary (szer. * głęb. * wys.) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Waga | 550 KG |
| Przesunięcie wysokości | 60 ~ 110 mm |
| Powtarzalność pozycjonowania | 0,001 mm |
| Obszar roboczy osi (maks.) | 680mm * 360mm * 50mm |
| Napięcie | Prąd przemienny 220 V ± 10% 50 Hz |
|---|---|
| Wrzeciono | KAVO |
| Moc (W) | 4,2 kW |
| Prędkość routingu | 2 s za punkt |
| Rozmiar PCB | 450 * 450 mm (można dostosować) |
| Sposób na dziurkowanie | Wyroby z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rozmiar opakowania maszyny | 95*85*195CM |
| Zwiększa wagę | 700 kg |
| Sposób na dziurkowanie | Wyroby z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rozmiar opakowania maszyny | 95*85*195CM |
| Zwiększa wagę | 700 kg |
| Sposób na dziurkowanie | Wyroby z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rozmiar opakowania maszyny | 95*85*195CM |
| Zwiększa wagę | 700 kg |
| Sposób na dziurkowanie | Wyroby z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rozmiar opakowania maszyny | 95*85*195CM |
| Zwiększa wagę | 700 kg |
| Sposób na dziurkowanie | Wyroby z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rozmiar opakowania maszyny | 95*85*195CM |
| Zwiększa wagę | 700 kg |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość separacji | 330 mm |
| Pakiet | Obudowa ze sklejki |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| grubość separacji | 0,3-3,5 mm |