| Nóż | dwa okrągłe ostrza |
|---|---|
| Struktura | Solidne żelazo |
| Gwarancja | Bezpłatny rok |
| Czas realizacji | 1 dzień |
| Termin płatności | TT ZGODNIE |
| Rodzaj | Automatyczny |
|---|---|
| Typ PCB | FR4 |
| Prędkość cięcia | Zindywidualizowane |
| Kolor | Biały |
| Waga | 55 KG |
| Gwarancja | 12 miesięcy za darmo |
|---|---|
| Zakres temperatury | 0-600 ℃ |
| Wymiar zewnętrzny | 520*370*600mm |
| Odchylenie temperatury | ± 2 ℃ |
| Materiał ramy | Żelazko 1,5 mm |
| Maksymalna długość cięcia płyty krytycznej | 330 mm |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Kształt ostrzy | Ostrze okrągłe |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Mini V-Groove Pcb Depaneling Cięcie dowolnej długości PCB i panelu LED | 110V / 220V |
| Długość cięcia | 460 /720 mm |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | wolny wróg przez rok |
| Dostawa | W ciągu 7 dni |
| Szczegóły pakowania | skrzynia ze sklejki |
| Ostrze | okrągłe ostrza |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Grubość depaningu | 1,0-3,5 mm |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Charakterystyka | z przenośnikiem |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Długość cięcia | 460 mm |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów / miesiąc |
| Rok założenia | 1999 |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| wydajność cięcia | nieograniczony |
| Nóż | dwa ostrza liniowe |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maksymalna długość PCB | Nieograniczony |
| Prędkość robocza | 0 do 400 mm/s |
| Ciężar maszyny | 40 KG |
| napięcie | 200 V AC |