| Maksymalny rozmiar płytki drukowanej | 600 * 460 mm |
|---|---|
| Maksymalna wysokość komponentu | 11mm |
| Źródło laserowe | UV, CO2 |
| Precyzja cięcia | ± 20 μm |
| Imię | Depaneling laserowy PCB |
| Moc ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Obszar roboczy | 460*460mm (standardowa) |
| Transport morski | FOB / EXW / DHL |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
| Marka laserowa | Optowave |
| Moc ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Obszar roboczy | 460*460mm (standardowa) |
| Transport morski | FOB / EXW / DHL |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
| Marka laserowa | Optowave |
| Moc ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Obszar roboczy | 460*460mm (standardowa) |
| Transport morski | FOB / EXW / DHL |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
| Marka laserowa | Optowave |
| Kolor | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Odkurzacz | Góra lub dół (opcjonalnie) |
| Bit routingu | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 mm |
| Rozmiar PCB | 450*350mm |
| Materiał PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| napięcie | 110V/220V |
| Wymiar maszyny | 1480mm * 1360mm * 1412mm |
| Ciężar maszyny | 1500 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Materiał | marmur |
|---|---|
| Funkcja | Depanelacja FR4/FPC |
| napięcie | 110V/220V |
| Ciężar maszyny | 1500 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| napięcie | 110V/220V |
| Wymiar maszyny | 1480mm * 1360mm * 1412mm |
| Ciężar maszyny | 1500 kg |
| Wymiary (szer. * głęb. * wys.) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Waga | 550 KG |
| Przesunięcie wysokości | 60 ~ 110 mm |
| Powtarzalność pozycjonowania | 0,001 mm |
| Obszar roboczy osi (maks.) | 680mm * 360mm * 50mm |